KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA (WRZESIEŃ 2009 - CZERWIEC 2017)

 

WARSZAWSKI KONKURS DOŚWIADCZEŃ PRZYRODNICZYCH "EDISON W GIMNAZJUM"
(ROK SZKOLNY 2017/2018) 

 

REGULAMIN + ZGŁOSZENIE + OŚWIADCZENIE

 

 

WARSZAWSKI KONKURS DZIENNIKARSKI
W JĘZYKU POLSKIM I JĘZYKU ANGIELSKIM
"MOJA DZIELNICA"
(ROK SZKOLNY 2016/2017) 

 

REGULAMIN

FORMULARZ 1 (DOCX)

FORMULARZ 1 (PDF)

FORMULARZ 2 (DOCX)

FORMULARZ 2 (PDF)

SZABLON

 

 


 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2016/2017

 

 

Nazwa konkursu:

Laureaci/miejsca:

Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

Awans do II etapu uzyskali:

Maja Wojcieszek (3C)

Jakub Pomykała (3C)

Katarzyna Dynek (3C)

Jakub Ostrowski (3C)

Maria Zdort (3D)

Przeszła do III etapu:

Gabriela Tałałaj (3D)

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „The Master of  Listening”

I miejsce:

Marii Zdort (3D)

II i III miejsce:

Jakub Guliński (3C)

Jakub Ostrowski (3C)

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z  Języka Angielskiego

II etap:

Gabriela Tałałaj (3D)

Maria Zdort (3D)

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

II etap:

Gabriela Tałałaj (3D)

Natalia Brzezińska (3D)

Maria Zdort (3D)

Katarzyna Dynek (3C)

Jakub Pomykała (3C)

Awans do kolejnego etapu:

Katarzyna Dynek (3C)

Jakub Pomykała (3C)

Maria Zdort (3D)

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z Języka Francuskiego

II etap:

Julia Zięba (3D)

Aleksandra Biendzio (3C)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Big Ben”

IX miejsce w Polsce / wyróżnienie:

Gabriela Tałałąj (3D)

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Cztery Żywioły” z Języka Angielskiego

I miejsce:

Karolina Pawłowska (2D)

Ogólnopolski Konkurs  „Rhymes & Songs Festival”


Awans do II etapu:

Andrea Delgado (1J)

XV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

udział uczennicy na szczeblu regionu (mazowieckim)

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Cztery Żywioły” z Języka Rosyjskiego

II miejsce:

Piotr Raczkowski (3D)

III miejsce:

Patryk Szulikowski (3D)

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Cztery Żywioły” z Języka Francuskiego

I miejsce:

Aleksandra Szczepańska (3C)

III miejsce:

Aleksandra Biendzio (3C)

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego

II etap:

dziesięcioro uczniów

III etap wojewódzki / Finalistka:

Marta Łabędzka (3C)

III etap wojewódzki / Laureatka:

Iga Niemiałkowska (3C) 

Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” (konkurs ogólnopolski)

II etap:

dziesięcioro uczniów w drugim etapie

Wojewódzki Konkurs „Z Ortografią Na Medal”

II miejsce w etapie dzielnicowym (awans do etapu wojewódzkiego):

Maja Wojcieszek (3C)

Warszawski Konkurs Recytatorski „Bohaterowie Warszawy”


II miejsce w Warszawie:

Julian Kulpiński (3E)

Romantyzm w historii i literaturze – konkurs ogólnopolski

Awans do etapu dzielnicowego:

troje uczniów

Dzielnicowy konkurs recytatorski „Cztery żywioły”


I miejsce:

Oliwia Popłońska (1D)

II miejsce:

Julia Zięba (3D)

Ogólnopolski konkurs recytatorski im. K.I. Gałczyńskiego


wyróżnienie

Karolina Pawłowska


Konkurs dziennikarski


III miejsce


Turniej dobrego pisania


dziewięcioro uczniów w finale


Konkurs na najlepszą gazetkę szkolną


wyróżnienie


Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

I miejsce w dzielnicy

finalista etapu wojewódzkiego


Mój wymarzony zawód


dwa pierwsze miejsca


Konkurs wiedzy o Białołęce


I miejsce w dzielnicy:

zespół z klasy IIIE

„Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny”

I miejsce:

Kamil Poteralski (3C)

„Energii ze słońca”

I miejsce:

Kamil Poteralski (3C)

Warszawski konkurs "Zielona strona mojego miasta"

Wyróżnienie:

Kamil Poteralski (3C)

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

II  miejsce:

Justyna Pawlak (3C)

Filip Kaczmarczyk (3C)

Stanisław Soszyński (3C)

Zawody pierwszej pomocy

III miejsce:

Justyna Pawlak (3C)

Filip Kaczmarczyk (3C)

Stanisław Soszyński (3C)

„Płynie Wisła płynie”

Wyróżnienie:

Julian Kulpiński (3E)

„Bezpieczne wakacje” V edycja

I miejsce:

Paulina Zaworska (3B)

Konkurs piosenki recytowanej i śpiewanej Gałczyńskiego (ogólnopolski)

III miejsce:

Adam Kubera (2C)

Marysia Kresa (2C)

Wyróżnienie:

Kuba Janaszek (1C)

„Miastomania”

II miejsce

Karolina Sitnik (1B)

„Miasta świata”

II miejsce za pracę plastyczną:

Karolina Sitnik (1B)

"Podróże do innych światów - fantasy i science-fiction" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Laureatki:

Natalia Kwasowiec (3C)

Karolina Najda (3E)

Julia Olejniczak (2D)

„Tęcza”

I miejsce:

Kamil Poteralski (3C)

"Promocja Talentów w Dziedzinie Plastyki"

Wyróżnienie

Justyna Sitnik z klasy (1b)

Konkurs na najlepszy „model serca ludzkiego”

I miejsce:

Karolina Lewandowska (1I)

Ogólnopolski konkurs chemiczny „Alchemik”

bardzo dobry wynik:

Aleksandra Wiga (3D)

Centrum Edukacji Szkolnej „Galileo”

Dyplomy uznania

,,Od geografii do chemii’’

Zakwalifikowanie do II etapu:

Kamil Poteralski (3C)

Bartłomiej Łokieć (3G)

Ignacy Bas (3F)

Jakub Wójcik (3F)

„Geo – Planeta”

Wyróżnienie:

Kamil Poteralski (3C)

Bartosz Ambroziak (3B)

Finaliści (w kategorii prace indywidualne (albumy)):

Kamil Poteralski  (3C)

Nicole Domańska (3D)

Warszawski Konkurs Matematyczno-Geograficzny „Sfera 125”

Do II etapu przeszli:

Kamil Poteralski (3C)

Kacper Łysiak (3C)

Jakub Guliński (3C)

Filip Karczmarczyk (3C)

Piotr Raczkowski (3D)

Jeremi Jagodziński (3D)

Dzielnicowy Turniej Matematyczny ,,Myślę, liczę, stosuję”

II etap:

Jakub Nowakowski i Antoni Żurawski (1B) – I miejsce

Piotr Mróz i Szymon Kardynał (2E) – II miejsce

Kinga Bartoszewska i Anna Mrozińska (2F) – III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa ,,Olimpus” sesja zimowa

Laureaci:

Marcin Świdwa (1B)

Marceli Kaczmarczyk (1B)

Łukasz Grzegorczyk (1B)

Konkurs Matematyczny „Kings”

Wyróżnienie:

Mateusz Niewiadomski (3D)

„Kangur”

Wyróżnieni:

Jakub Ostrowski (3C)

Filip Karczmarczyk (3C)

„Mistrz wiedzy matematycznej”

Zakwalifikowani do II etapu:

Marcin Świdwa (1B)

Agata Waś (1B)

Katarzyna Baran (1B)

VI Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin - Człowiek XXI Wieku”

Kategoria: prezentacja multimedialna

Laureatka:

Joanna Grzegorczyk (3B)

Kategoria: praca plastyczna

Wyróżnienie:

Kamil Poteralski (3C)

Kuratoryjny Konkurs Informatyczny „LOGIA17”

II etap:

Jan Żurawski (2B)

Mieszko Mirgos (3C)

Konkurs  kuratoryjny z historii

II etap:

Kuba Wilk (3B)

Bartosz Ambroziak (3B)

Ignacy Bas (3F)

Konkurs ogólnopolski  „O losach żołnierza i historii oręża polskiego”

II etap:

Bartłomiej Łokieć (3G)

Laureat III etapu:

Bartosz Ambroziak (3B)

Konkurs historyczny „Od Legionów Dąbrowskiego do Legionów Piłsudskiego”

I etap:

Bartosz Ambroziak (3B)

Kuba Wilk (3B)


Konkurs kuratoryjny z WOS

II etap:

Iga Niemiałkowska (3C)

Bartosz Ambroziak (3B)

Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

I miejsce Dziewcząt

I miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe Sztafetowe biegi przełajowe

II miejsce Dziewcząt

III miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Piłka nożna

II miejsce Chłopców

V-VIII miejsce Dziewcząt

Zawody dzielnicowe: Piłka ręczna

II miejsce Dziewcząt

V-VIII miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Koszykówka

V-VIII miejsce Dziewcząt

V-VIII miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Siatkówka

V-VIII miejsce Dziewcząt

V-VIII miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Pływanie

III miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Badmington

II miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Ringo

V miejsce Chłopców

Zawody dzielnicowe: Siatkówka

V-VIII miejsce Chłopców

V-VIII miejsce Dziewcząt

Zawody dzielnicowe: Lekkoatletyka

I miejsce Dziewcząt

I miejsce Chłopców

Warszawska Olimpiada Młodzieży Lekkoatletyka

I miejsce:

Justyna Meljon (2G)

II miejsce:

Wiktoria Wielosz (2D)

II miejsce:

Paweł Dylewski (3A)

II miejsce:

Michalina Skipiała (3H)

IV miejsce:

sztafeta 4x100m.

VI miejsce:

Mateusz Wojda (3A)

Mistrzostwa Mazowsza – Gimnazjada Lekkoatletyka

II miejsce:

Wiktoria Wielosz (2D)

Uczniowie Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie wzięli udział w ponad 60 konkursach i 13 zawodach sportowych. Liczna grupa uczniów przechodziła eliminacje do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego, ale tylko 2 osoby osiągnęły sukces na trzecim etapie.

 

 

 

 

 Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2015/2016

 

 

SUKCESY NAUKOWE


Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

Kuratoryjny konkurs matematyczny

Finalista:
Maciej Ejduk (3E)

Kuratoryjny konkurs z biologii

Finalista:
Kamila Borucka (3D)

Warszawski konkurs literacki „Warszawa2030”

Wyróżnienie:
Zofia Kuzara (1D)
Małgorzata Masztalerz (1D)
Maria Tomaszewska (1D)

VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki „List do Mikołaja”

III miejsce:
Joanna Grzegorczyk (2B)
Wyróżnienie:
Daria Gastoł (1D)
Jakub Pyra (1D)
Inha Prychynich (1D)
Wiktoria Wielosz (1D)

Warszawski Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w języku hiszpańskim „Miasto”

I miejsce:
Zuzanna Pałasz (1C)
II miejsce:
Aleksandra Janowska (1C)
III miejsce:
Marta Maksimowska (1E)

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego

Tytuł laureata etapu regionalnego:
Jakub Gwiazdecki (3D)

Warszawski konkurs recytatorski „O złote pióro poezji”

Finalista:
Julian Kulpiński (2E)

Ogólnopolski konkurs geograficzny „Geo-Planeta”

Finalista:
Kamil Poteralski (2C)
Hubert Turowiecki (3F)

Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Album o atrakcji turystycznej w miejscu którym mieszkasz”

I miejsce:
Klasa 1D
II miejsce:
Klasa 1E
III miejsce:
Klasa 2D

Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek tematycznych w Języku Obcym „X Rhymes Songs Festival”

III miejsce oraz nagroda specjalna (wyjazd do Hiszpanii):
Amelia Rosiak (1D)

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

I miejsce w Dzielnicy:
Zofia Figurska (3C)

Dzielnicowy konkurs historyczny „I Wojna Światowa”

II miejsce w Dzielnicy:
Natalia Wilczyńska (3D)

Warszawski Konkurs „Mój Wymarzony Zawód”

I miejsca w etapie dzielnicowym:
Julia Rymkiewicz (1E)
Stanisław Czachorowski (2C)
Małgorzata Mastalerz (1D)
Wyróżnienia w finale warszawskim:
Julia Rymkiewicz (1E)
Małgorzata Mastalerz (1D)

V Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – Człowiek XXI wieku” (kategoria: prezentacja multimedialna)

Tytuł laureata:
Maja Jędrachowicz (3C)
Natalia Wilczyńska (3D)
Wyróżnienie:
Joanna Grzegorczyk (2B)

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny „LOGIA16”

II etap:
Jan Żurawski (1B)
Urszula Lewandowska (2C)

Dzielnicowy konkurs dziennikarski (kategoria: Review)

III miejsce:
Jędrzej Robak (3B)

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski Prozy Henryka Sienkiewicza

II miejsce:
Zofia Figurska (3C)

Dzielnicowy konkurs dziennikarski (kategoria: Interview)

I miejsce:
Maja Jedrachowicz (3C)
II miejsce:
Zuzanna Ostrowicz (3C)
III miejsce:
Aleksandra Siennicka (3C)

Dzielnicowy Konkurs „Dmuchawce, latawce, wiatr…”

III miejsce:
Eryk Matusik (3H)

Dzielnicowy konkurs „Edison w Gimnazjum”

I miejsce:
Zofia Figurska i Zuzanna Ostrowicz (3C)
III miejsce:
Kamil Poteralski (2C)

Ogólnopolski konkurs z języka rosyjskiego „Puszkiniana”

Wyróżnienie:
Patryk Szulikowski (2D)

Ogólnopolski konkurs „Ośmiu Wspaniałych”

Wyróżnienie oraz uzyskanie tytułu Szkoły Przyjaznej Wolontariatowi:
Aleksandra Skiba (3B)

Ogólnopolski konkurs Olimpus - Geografia

Tytuł laureata oraz tytuł Szkolnego Omnibusa:
Kamil Poteralski (2C)

Ogólnopolski konkurs Olimpus - Biologia

Tytuł laureata:
Kamila Borucka (3D)

Ogólnopolski Konkurs Poprawnej Polszczyzny

Zakwalifikowanie do finału:
Kornelia Bisikiewicz (1B)
Maria Zdort (2D)

Międzynarodowy Konkurs „Young People in European Forest” - YPEF

Zakwalifikowani do etapu ogólnokrajowego (17 miejsce na 174 zespoły startujące z całej Polski):
Julian Rabenda (2D)
Piotr Raczkowski (2D)
Patryk Rabenda (2D)

Dzielnicowy konkurs „Mistrz Wiedzy Matematycznej”

Wyróżnienie:
Wojciech Grabowski (1B)

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie:
Maciej Ejduk (3E)

Dzielnicowy konkurs recytacji w języku obcych

I miejsce:
Patryk Szulikowski (2D)
II miejsce:
Julian Rabenda (2D)

Konkurs piosenki francuskiej organizowany pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy i Ambasady Francji

Wyróżnienie:
Dawid Duda (1D)

Ogólnopolski konkurs Olimpus - Matematyka

Laureaci:
Jan Żurawski (1B)
Ziemowit Sokołowski (1B)
Wojciech Grabowski (1B)
Zofia Posadowska (1B)
Piotr Galan (1B)
Maciej Ejduk (3E)

X wojewódzka Olimpiada z Języka Angielskiego dla gimnazjalistów pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Laureaci:
Maria Zdort (2D)
Maciej Bitner (3C)

Ogólnopolski Konkurs „Big Ben”

Wyróżnienia:
Katarzyna Dynek (2C) – 5 miejsce;
Aleksandra Biendzio (2C) – 7 miejsce;
Kuba Ostrowski (2C) – 9 miejsce;
Kacper Łysiak (2C) – 9 miejsce;
Remigiusz Pręgowski (2C) – 9 miejsce
Julia Pilarska (3B) – 7 miejsce;
Jędrzej Robak (3B) – 7 miejsce;
Julia Banasiewicz (3B) – 9 miejsce;
Zofia Kitłowska (3B) – 9 miejsce
Maria Zdort (2D) – 7 miejsce;
Julia Zięba (2D) – 9 miejsce

Ogólnopolski konkurs Olimpus – Język angielski

Laureaci:
Aleksandra Gruszczyk (1D) - 7 miejsce
Ignacy Radziszewski (1D) - 8 miejsce 
Jakub Szaniawski (1D) - 8 miejsce
Maria Zdort (2D) - 1 miejsce
Jakub Ostrowski (2C) - 3 miejsce
Jakub Guliński (2C) - 4 miejsce
Remigiusz Pręgowski (2C) - 5 miejsce
Mieszko Mirgos (2C) - 6 miejsce 
Jakub Pomykała (2C) - 7 miejsce
Wiktor Pałubiński (2B) - 8 miejsce
Gabriela Tałałaj (2D) - 8 miejsce
Błażej Raniszewski (2C) - 9 miejsce
Julia Zięba (2D) - 9 miejsce
Katarzyna Dynek (2C) - 9 miejsce
Maja Wojcieszek (2C) - 10 miejsce
Ilona Nowosadzka (2B) - 10 miejsce
Julia Byśkiniewicz (2B) - 10 miejsce 
Julia Pilarska (3B) - 7 miejsce
Nina Nowowiejska (3C) - 7 miejsce
Zofia Kitłowska (3B) - 7 miejsce
Maciej Bitner (3C)  - 7 miejsce
Franciszek Zatyka (3F) - 9 miejsce
Jędrzej Robak (3B) - 9 miejsce
Kacper Gajda (3B) - 10 miejsce
Agata Nowaczyk (3B) - 10 miejsce

 

ZAWODY SPORTOWE


Uczniowie Gimnazjum nr 164 w roku szkolnym zajęli 3 miejsce w klasyfikacji generalnej w dzielnicy.

Sześciobój młodzików

Aleksy Boroń (3C)

I miejsce w Polsce – ustanowił nowy rekord Polski

Mistrzostwa Makroregionu

Aleksy Boroń (3C)

II miejsce w pchnięciu kulą
II miejsce w rzucie oszczepem

Kacper Puchalski (3A)

II miejsce w rzucie oszczepem
II miejsce w rzucie dyskiem

Filip Nowicki (3G)

II miejsce w rzucie dyskiem

Jakub Gwiazdecki (3D)

III miejsce w biegu na 100m
III miejsce w biegu na 300m przez płotki

Konrad Kiluk (3D)

III miejsce w rzucie młotem

Biegi przełajowe indywidualne dziewcząt

Michalina Skipiała (2H)

I miejsce w dzielnicy

Julia Domaszczyńska (1A)

III miejsce w dzielnicy

Biegi przełajowe indywidualne chłopców

Jakub Gwiazdecki (3D)

II miejsce w dzielnicy

Kacper Łusiak (2A)

III miejsce w dzielnicy

Przełajowe biegi sztafetowe dziewcząt

Ola Winnicka (2A)
Wiktoria Rutkowska (1C)
Julia Domaszczyńska (1A)
Paulina Rydzewska (2F)
Maria Krasiejko (2F)
Ludwika Sobieraj (3B)
Kasia Mackiwicz (3G)
Alicja Nowak (3F)
Daria Gastoł (1D)
Iga Wiercińska (1C)

II miejsce w dzielnicy

Przełajowe biegi sztafetowe chłopców

Bartosz Szoja (2A)
Kacper Łusiak (2A)
Paweł Soczewka (2A)
Tomasz Gutowski (2A)
Kuba Wilk (2B)
Patryk Sołtanowski (3E)
Mikołaj Wasilak (3E)
Jakub Gwiazdecki (3D)
Michał Zapalski (3A)
Aleksy Boroń (3C)

II miejsce w dzielnicy

Piłka nożna chłopców

 

 

Marcin Majewski (2A)
Bartosz Szoja (2A)
Kacper Rembelski (2A)
Adrian Drobot (3A)
Cezary Janduła (3A)
Dominik Kopiec (3A)
Jakub Trzciński (3A)
Krystian Olkowski (3A)
Mikołaj Madej (3A)
Adrian Sobierajski (3A)

I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
I miejsce w Dzielnicy w turnieju Coca Cola Cup
I miejsce w Halowych Mistrzostwach Białołęki

 

Piłka ręczna dziewcząt

Aleksandra Winnicka (2A)
Oliwia Puc (2F)
Sandra Zagrodzka (2G)
Klaudia Jasek (3B)
Aleksandra Siennicka (3C)
Weronika Wdowińska (3C)
Aleksandra Reźbik (2C)
Maria Kołomańska (2C)
Aleksandra Duda (3A)

III miejsce w dzielnicy

Piłka ręczna chłopców

Aleksy Boroń (3C)
Bartosz Szoja (2A)
Gabriel Członka (3E)
Kacper Puchalski (3A)
Bartosz Dłużniewski (3E)
Robert Górski (3C)
Norbert Sałęga (3D)
Mateusz Nagraba (3H)
Ernest Rączka (3H)

III miejsce w dzielnicy

Unihokej chłopców

Igor Pydyński (2H)
Ernest Rączka (3H)
Jakub Gwiazdecki (3D)
Adrian Sobierajski (3A)
Dawid Giler (3A)
Mikołaj Madej (3A)
Krystian Olkowski (3A)
Igor Kaczmarczyk (3A)
Cezary Janduła (3A)

II miejsce w dzielnicy

Warszawska Olimpiada Młodzieżowa

Klasy I i  II

III miejsce dziewczyn w sztafecie 4x100m

Klasa III

III miejsce dziewczyn w sztafecie 4x100m

Justyna Meljon (1G)

III miejsce w rzucie kulą

Ludwika Sobieraj (3B)

III miejsce w biegu na 200m

Aleksy Boroń (3C)

I miejsce w biegu na 100m

Kacper Puchalski (3A)

I miejsce w pchnięciu kulą

Dawid Giler (3A)

II miejsce w biegu na 200m

Paweł Dylewski (2A)

II miejsce w skoku wzwyż

Michał Zapalski (3A)

III miejsce w biegu na 400m

Norbert Sałęga  (3D)

III miejsce w biegu na 800m

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE W LEKKIEJ ATLETYCE W WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY – ZWANEJ „GIMNAZJADĄ”

W klasyfikacji generalnej chłopcy z Gimnazjum nr 164 zajęli I miejsce, a dziewczęta VII miejsce wśród szkół gimnazjalnych  w Warszawie.

Aleksy Boroń (3C)

I miejsce w biegu na 100m

Kacper Puchalski (3A)

I miejsce w pchnięciu kulą

Filip Nowicki (3G)
Kacper Puchalski (3A)
Jakub Gwiazdecki (3D)
Aleksy Boroń (3C)

I miejsce w sztafecie 4x100m

Dawid Giler (3A)

II miejsce w biegu na 200m

Katarzyna Markiewicz (3G)
Aleksandra Duda (3A)
Aleksandra Domańska (3A)
Ludwika Sobieraj (3B)

III miejsce sztafeta 4x100m klas III

Ludwika Sobieraj (3B)

III miejsce 200m

Michał Zapalski (3A)

III miejsce 400m

Norbert Sałęga (3D)

III miejsce 800m

Jakub Gwiazdecki (3D)

IV miejsce 200m

Filip Nowicki (3G)

IV miejsce w skoku w dal

Konrad Kiluk (3D)

V miejsce w pchnięciu kulą

Cezary Janduła (3A)
Adrian Sobierajski (3A)
Adrian Drobot (3A)
Mikołaj Madej (3A)
Jakub Trzciński (3A)
Dominik Kopiec (3A)

V miejsce w piłce nożnej

Jakub Trzciński (3A)

VI miejsce w skoku w dal

Bartek Kierszak (3A)

VI miejsce 800 m

Paweł Dylewski (2A)

II miejsce w skoku wzwyż

Aleksandra Winnicka (2A)
Natalia Komińczuk (2C)
Klaudia Rupert (2F)

III miejsce w sztafecie 4x100m

Justyna Meljon (1G)

III miejsce w pchnięciu kulą

Wiktoria Rutkowska (1C)

III miejsce w sztafecie 4x100m 

 

 

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2014/2015

 

SUKCESY NAUKOWE

 

Nazwisko

Klasa

Konkurs

Miejsce

Aleksy Głowacki

3B

Kuratoryjny Konkurs z fizyki

Finalista

Warszawski Konkurs Języka Angielskiego „ Bednarska Matters”

Laureat

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

Finalista

Ogólnopolski Konkurs języka  angielskiego „English Ace” 

Laureat
(wynik bardzo dobry)

Dzielnicowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny im. U. Kuleszy i A. Olszewskiej

I miejsce

Kangur matematyczny

Wyróżnienie

Szkolny konkurs matematyczny „Logikus”

I miejsce

Anna Ignaczak

3G

Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego

Laureatka

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Przeczytaj-zachęcam!”

I miejsce

Kacper Bukowski

3B

V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „T.I.K? – TAK!”

Półfinalista

IV Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – człowiek XXI wieku” – prezentacja multimedialna

Laureat

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny "LOGIA15"

II etap

Patryk Grzegorczyk

3B

Konkurs ogólnopolski - Kangur matematyczny

Wyróżnienie

„Tydzień mózgu” – konkurs ogólnopolski – kat. „Gra”

II miejsce

Szkolny Konkurs matematyczny „Logikus”

II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"

Wyróżnienie

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny "LOGIA15"

II etap

Katarzyna Kwaterska

3D

Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego

Laureatka

Anna Najda

3G

Samorządowy Konkurs Nastolatków „8 Wspaniałych”promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i  brutalizację życia

Laureatka

Kosma Jagodziński

3D

Konkurs ogólnopolski Kangur matematyczny

Wyróżnienie

Piotr Prusik

3G

Konkurs ogólnopolski Kangur matematyczny

Wyróżnienie

Michała Gryglas

3D

 „Tydzień mózgu” – konkurs ogólnopolski – konkurs plastyczny

I miejsce

Marta Mazurkiewicz

3D

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Wiktoria Rożko

3B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Mateusz Robak

3A

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureat

Jakub Skwarka

3B

Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży Tradycje wielkanocne – Wawerskie Centrum Kultury

wyróżnienie

Patrycja Podwdworna

3C

Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży Tradycje wielkanocne – Wawerskie Centrum Kultury

wyróżnienie

Krzysztof Siwko

3B

Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski w języku polskim i angielskim „Białołęka”

II miejsce

Jakub Karkuszewski

3D

III Dzielnicowy Konkurs Doświadczeń Przyrodniczych „Edison w gimnazjum”

I miejsce

Marta Mazurkiewicz

3D

III Dzielnicowy Konkurs Doświadczeń Przyrodniczych „Edison w gimnazjum”

I miejsce

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Karolina Jarkiewicz

3B

Ogólnopolski Konkurs języka  angielskiego „English Ace” 

Laureat
(
wynik dobry)

Josua Bodek

3E

Ogólnopolski Konkurs języka  angielskiego „English Ace” 

Laureat
(
wynik dobry)

Maciej Ejduk

2E

X Dzielnicowy Konkurs chemiczno-fizyczny

Laureat

Konkurs ogólnopolski Kangur matematyczny

Wyróżnienie

Dzielnicowy konkurs „Mistrz wiedzy matematycznej”

Wyróżnienie

Szkolny Konkurs matematyczny „Logikus”

III miejsce

Zofia Figurska

2C

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

VI Ogólnopolski Konkurs wokalno-recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzną moją jest muzyka”

II miejsce

XI Warszawski Konkurs recytatorski poezji Zbigniewa Herberta

III miejsce

Kamila Borucka

2D

Konkurs Kuratoryjny z biologii

Finalistka

Maciej Bitner

2C

Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski w języku polskim i angielskim „Białołęka”

Wyróżnienie

Nina Nowowiejska

2C

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Ogólnopolski Konkurs języka  angielskiego „English Ace” 

Laureatka

wynik dobry

Jędrzej Robak

2B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureat

Maksymilian Grela

2B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureat

Agata Nowaczyk

2B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Julia Pilarska

2B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Barbara Jasiulewicz

2B

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureatka

Franciszek Zatyka

2F

Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski w języku polskim i angielskim „Białołęka”

I miejsce

Natalia Małkiewicz

2F

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tęcza”

Wyróżnienie

Klasa 2C

 

Ogólnopolski konkurs „Żyj smacznie i zdrowo”- ma na celu propagowanie wśród młodzieży gimnazjalnej dobrych nawyków związanych z prawidłowym odżywianiem, w szczególności takich, jak przeciwdziałanie marnowaniu pożywienia, świadome dokonywanie zakupów spożywczych, prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych, umiejętność komponowania smacznych posiłków oraz uświadamianie korzyści wynikających ze wspólnego spożywania posiłków. 

Wyróżnienie

Jakub Pomykała

1C

Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego „Olimpus”

Laureat

Maria Zdort

1D

Wojewódzki XV Konkurs ortograficzny „Ortografia na medal”

Finalistka

Szkolny konkurs języka angielskiego „The master of Spelling”

I miejsce

Julia Zięba

1D

VI Ogólnopolski Konkurs wokalno-recytatorski poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Ojczyzna moją jest muzyka”

I miejsce

Kacper Januszewski

1D

Szkolny konkurs języka angielskiego „The master of Spelling”

III miejsce

Jakub Gawłowski

1G

Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży Tradycje wielkanocne – Wawerskie Centrum Kultury

Wyróżnienie

Grupa teatralna języka francuskiego

I-III

Francuskojęzyczny Festiwal Teatralny 

Nagroda publiczności

 

SUKCESY SPORTOWE


SUKCESY DRUŻYNOWE

Drużynowo - dziewczęta

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – sztafety przełajowe – Aleksandra Winnicka (1A), Aleksandra Domańska (2A)

I miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – biegi przełajowe

III miejsce

Drużynowo - chłopcy

Mistrzostwa Mazowsza w lekkiej atletyce

VI miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży -  lekka atletyka

II miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży -  piłka nożna

II miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży -  sztafety przełajowe

V miejsce

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce sztafeta 4X100m

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – sztafety przełajowe

I miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – piłka nożna

I miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki –biegi przełajowe

II miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – tenis stołowy

III miejsce

Mistrzostwa Białołęki Gimnazjów w szachach

II miejsce

SUKCESY INDYWIDUALNE

Nazwisko

Klasa

Konkurs

Miejsce

Jakub Gwiazdecki

2D

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

II miejsce

bieg na 100m

III miejsce

bieg na 300m

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce  sztafeta 4X100m

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

II miejsce

Bieg na 300m

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – biegi przełajowe

II miejsce

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

III miejsce

bieg na 60m

Aleksy Boroń

2C

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce

rzut oszczepem

I miejsce pchnięcie kulą

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce sztafeta 4X100m

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce pchnięcie kulą

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

I miejsce pchnięcie kulą

I miejsce

bieg na 60m 

Michał Wilk

3F

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce

skok w dal

Mistrzostwa Polski Juniorów

IV miejsce

bieg na 60m przez płotki

Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach

XI miejsce

Kacper Puchalski

2A

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

II miejsce pchnięcie kulą

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce sztafeta 4X100m

Filip Nowicki

2G

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

II miejsce

Rzut oszczepem

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce sztafeta 4X100m

Michał Zapalski

2A

Mistrzostwa Warszawy Młodzików

I miejsce

bieg na 60m przez płotki

Ludwika Sobieraj

2B

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – biegi przełajowe

I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży –

biegi przełajowe

VIII miejsce

Patryk Sołtanowski

2E

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

II miejsce

bieg na 300 przez płotki

Konrad Kiluk

2D

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

III miejsce

rzut dyskiem

Szymon Rogucki

3A

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce

bieg na 1500m

Michał Kawulski

3G

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce

bieg na 200m

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – biegi przełajowe

II miejsce

Jakub Trzciński

2A

Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

III  miejsce

skok w dal

Aleksandra Winnicka

1A

Młodzieżowe Mistrzostwa Białołęki – biegi przełajowe

III miejsce

Klubowe Mistrzostwa Warszawy w lekkiej atletyce

I miejsce

sztafeta 4x100m

 

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2013/2014

 

Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

"Rozrywki Geograficzne"

II etap:

Maria Krasuska (3C)

Ola Parkita (3C)

Kamil Karcz (3D)

Katarzyna Kuśmierczyk (3D)

„Olimpus” z języka angielskiego; sesja zimowa

Laureaci:

Nina Nowowiejska (1C) (7 miejsce)

Mateusz Robak (2A) (6 miejsce)

Aleksy Głowacki (2B) (7 miejsce)

Paweł Kresa (2B) (9 miejsce)

Krzysztof Korzeniewski (3F) (5 miejsce)

Weronika Wiśniewska (3C) (9 miejsce)

Laura Zaborowska (3C) (8 miejsce)

Agnieszka Domysławska (3A) (9 miejsce)

„Sfotografuj wolność” - Ogólnopolski konkurs fotograficzny

Laureatka:

Maria Janiszewska (3G)

36. Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

Wyróżnienie:

Zofia Figurska (1C)

Dzielnicowy Konkurs Literacki Na Esej o Twórczości Cz. Miłosza

2 miejsce:

Katarzyna Kwaterska (2D)

Dzielnicowy konkurs plastyczny: „Jest nad zatoką dąb zielony….-ilustracja”

1 miejsce:

Natalia Małkiewicz (1F)

Wyróżnienia:

Aleksandra Wiczuk (1C)

Weronika Król (1C)

Matylda Nowak (3C)

Edyta Sosnowska (3E)

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski Poświęcony Twórczości Czesława Miłosza

1 miejsce:

Zofia Figurska (1C)

Dzielnicowy turniej matematyczny „Myślę, liczę, stosuję”

Finaliści:

Aleksy Głowacki i Patryk Grzegorczyk (2B)

Paulina Klimiuk i Piotr Prusik (2G)

III Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski „Białołęka”

3 miejsce (kategoria felieton):

Dominika Jankowska (3D)

Wyróżnienie (kategoria felieton):

Katarzyna Kwaterska (2D)

1 miejsce (kategoria wywiad):

Aleksander Uszyński (3D)

Wyróżnienie (kategoria wywiad):

Sabina Rożko (2B)

1 miejsce (kategoria review):

Kacper Bukowski (2B)

2 miejsce (kategoria review):

Gabriela Cebelińska (3E)

3 miejsce (kategoria review):

Natalia Antos (3E)

IX edycja Praskiego Konkursu Patriotycznego im. gen. Jakuba Jasińskiego

2 miejsce:

Zofia Figurska (1C)

3 miejsce:

Karol Weber (2D)

Konkurs Fizyczno - Chemiczny (dzielnicowy)

1 miejsce:

Aleksy Głowacki (2B)

2 miejsce:

Joanna Sworowska (2D)

Konkurs fotograficzno  - plastyczny: „Ludzie wokół nas – portret” (dzielnicowy)

1 miejsce:

Paulina Świderek (2F)

3 miejsce:

Kamil Karcz (3D)

Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie o tematyce olimpijskiej

II etap:

Kacper Bukowski (2B)

Julia Romanek (3C)

Konkurs kuratoryjny - fizyka

II etap:

Klaudia Korona (3A)

Katarzyna Kuśmierczyk (3D)

Edyta Sosnowska (3E)

Konkurs Matematyczno - Fizyczny

4 miejsce:

Krzysztof Grochowski (2D)

Patryk Grzegorczyk (2B)

Konkurs Ogólnopolski „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Finalistki:

Anna Ignaczak (2G)

Maria Janiszewska (3G)

Konkurs Olimpus (fizyka)

17 miejsce:

Aleksy Głowacki (2B)

18 miejsce:

Mateusz Sosnowski (2D)

21 miejsce:

Joanna Sworowska (2D)

Konkurs poetycki „Odkrywamy talenty przyszłości” (ogólnopolski)

Wyróżnienie:

Helena Wronka (3D)

Konkurs polonistyczny dla uczniów gimnazjów

(kuratoryjny)

III etap:

Katarzyna Kwaterska (2D)

II etap:

Weronika Wiśniewska (3C)

Konkurs Recytatorski w języku polskim i językach obcych

„Kobieta”

1 miejsce (język polski):

Natan Murlik (2D) 

2 miejsce (język polski): 

Weronika Papiernik (1F) 

3 miejsce (język polski): 

Zofia Figurska (1C)

2 miejsce (język angielski): 

Zofia Figurska (1C) 

2 miejsce (język francuski): 

Joanna Borowska (3D) 

1 miejsce (język niemiecki): 

Jakub Gwiazdecki (1D)

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

II etap:

Maja Mikłaszewicz (3C)

Martyna Charlińska (3G)

Mateusz Nowocin (3E)

Kuratoryjny Konkurs z Języka angielskiego

III etap:

Aleksy Głowacki (2B)

Magia Świąt w Twoim mieście – konkurs fotograficzny

1 miejsce:

Kamil Karcz (3D)

Międzyszkolne Zawody Pierwszej Pomocy

1 miejsce (drużynowo):

Aleksandra Parkita (3C)

Marysia Krasuska (3C)

Agnieszka Sulkowska (3D)

Mistrz wiedzy matematycznej

II etap:

Tymoteusz Wysocki (1E)

Jędrzej Robak (1B)

Aleksy Głowacki (2B)

Tomasz Barcz (2A)

Katarzyna Kuśmierczyk (3D)

Katarzyna Hernik (3C)

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka -  koszykówka chłopców

6 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka -  koszykówka dziewcząt

4 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka -  tenis stołowy chłopców

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka -  unihokej chłopców

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka -  unihokej dziewcząt

3 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - lekkoatletyka

dziewcząt

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - lekkoatletyka chłopców

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka nożna chłopców

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka nożna dziewcząt

2 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka ręczna chłopców

1 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka ręczna dziewcząt

4 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka siatkowa chłopców

3 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - piłka siatkowa dziewcząt

6 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - pływanie chłopców

2 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - pływanie dziewcząt

3 miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka - ringo dziewcząt i chłopców

4 miejsce

Mistrzostwa Mazowsza

6 miejsce (drużynowo)

Złoto:

Aleksy Boroń (1C)

Srebro:

Artur Szenes (2A)

5 miejsce:

Michał Wilk (2F)

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? - TAK!

Półfinalista:

Kacper Bukowski (2B)

Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego FOX

Laureaci:

Aleksy Głowacki (2B)

Krzysztof Korzeniewski (3F)

Anna Ignaczak (2G)

Nina Nowowiejska (1C)

Olimpiada z języka angielskiego

II etap:

Weronika Małek (1F)

Artur Marczewski (2D)

Kacper Łuniewski (2D)

Maria Janiszewska (3G)

Krzysztof Korzeniewski (3F)

Borys Pamuła (3D)

Olimpus matematyczny

Laureat:

Patryk Grzegorczyk (2B)

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny "LOGIA14"

II etap:

Kacper Bukowski (2B)

Patryk Grzegorczyk (2B)

Katarzyna Kuśmierczyk (3D)

Warszawska Olimpiada Młodzieży - lekkoatletyka chłopców

4 miejsce (drużynowo)

Złoto:

Aleksy Boroń (1C)

Srebro:

Łukasz Stanisławski (3A)

Michał Wilk (2F)

4x100 (Michał Wilk (2F), Aleksy Boroń (1C), Michał Kawulski (2G), Arkadiusz Makowski (2A))

Brąz:

Cezary Jusiński (2G)

Warszawska Olimpiada Młodzieży - unihokej chłopców

4 miejsce

Warszawski Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej Frankofonia

2 miejsce:

Aleksandra Pęksa (2B)

Warszawski Gimnazjalny  Konkurs Języka angielskiego Bednarska Matters

Finalista:

Aleksy Głowacki (2B)

Warszawski konkurs piosenki w języku obcym "Śpiewająca Europa" - II edycja

Wyróżnienie:

Aleksandra Pęksa (2B)

X Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Świat Jerzego Harasymowicza w obiektywie"

1 miejsce:

Kamil Karcz (3D)

XV Dzielnicowy Konkurs o Białołęce

1 miejsce:

Przemysław Kępiński (3A)

3 miejsce:

Joanna Sworowska (2D)

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2012/2013

 

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Twórczości księdza Jana Twardowskiego III miejsce:
Maksym Popow (3a)
2. Konkurs  Ogólnopolski „Z poprawną polszczyzną na co dzień” finalistka:
Aleksandra Waś (3b)
3. Konkurs Kuratoryjny fizyka finalista:
Norbert Mokrzański (3d)
4. Olimpus – fizyka laureaci:
Katarzyna Kuśmierczyk (2d),
Norbert Mokrzański (3d)
5. Olimpus – matematyka laureaci:
Aleksy Głowacki (1b), 
Norbert Mokrzański (3d)
6. Olimpus – język angielski laureaci:
Klaudia Korona (2a),
Agnieszka Domysławska (2a),
Aleksy Głowacki (1b),
Norbert Mokrzański (3d)
7. Ogólnopolski konkurs multimedialno – plastyczny „Mój lokalny Bonaparte” I miejsce:
Eryk Bubeła (1g)
8. Konkurs "Ośmiu wspaniałych" - edycja warszawska laureatka:
Agnieszka Sulkowska (2d)
9. Czas na zdrowie – ogólnopolski projekt

5 miejsce (kategoria drużynowa - biologia):
Wiktoria Buczek (2d), Dominika Jankowska (2d), Natalia Kaczmarska (2d), Kamil Karcz (2d), Katarzyna Kuśmierczyk (2d), Weronika Menkus (2d), Anna Oglęcka (2d), Agnieszka Sulkowska (2d), Aleksander Uszyński (2d), Aleksandra Wilamowska (2d), Helena Wronka (2d)

Wiktoria Buczek, Dominika Jankowska, Natalia Kaczmarska, Kamil Karcz, Katarzyna Kuśmierczyk,Weronika Menkus, Anna Oglęcka, Agnieszka Sulkowska, Aleksander Uszyński, Aleksandra Wilamowska, Helena WronkaWiktoria Buczek, Dominika Jankowska, Natalia Kaczmarska, Kamil Karcz, Katarzyna Kuśmierczyk,Weronika Menkus, Anna Oglęcka, Agnieszka Sulkowska, Aleksander Uszyński, Aleksandra Wilamowska, Helena Wronka
10. Konkurs MJWPU o konkursach unijnych 10 miejsce, 19 drużyn weszło do finału
11. Konkurs dzielnicowy „Wiedzy o Białołęce” I miejsce:
Przemysław Kępiński (2a)
III miejsce:
Edyta Sosnowska (2e)
12. Dzielnicowy konkurs korczakowski finaliści:
Joanna Sworowska (1d),
Katarzna Kuśmierczyk (2d)
13. Dzielnicowy Konkurs Fizyczno – Chemiczny Im. Marii Skłodowskiej – Curie III miejsce:
Katarzyna Kuśmierczyk (2d)
14. Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Wiedzy Matematycznej I miejsce:
Katarzyna Kuśmierczyk (2d)
II miejsce (kat. klas III):
Norbert Mokrzański (3d)
15. Dzielnicowy konkurs plastyczno- literacki „Pocztówka z Sankt Petersburga”

Konkurs literacki:
I miejsce:
Patrycja Markowska (3d),
Adam Komar (2b)
Konkurs plastyczny:
I miejsce:
Matylda Nowak (2c)
III miejsce:
Julia Kozłowska (2d)

16. Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny „Rowerem przez Białołękę” I miejsce:
Maciej Jakubowski (1b)
17. Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski „Białołęka” I miejsce kat. reportaż:
Marta Mazurkiewicz (1d)
II miejsce kat. felieton:
Przemysław Kępiński (2a)
II miejsce kat. wywiad:
Joanna Lenart (2c)
III miejsce kat. wywiad:
Julia Romanek (2c)
18. Konkurs recytatorski w języku polskim i języku obcym "Cztery pory roku" Język polski:
I miejsce:
Natan Murlik (1d)
II miejsce:
Aleksandra Wilamowska (2d)
III miejsce:
Maksym Popow (3a)
wyróżnienie:
Oliwia Baryła (3a)
Język niemiecki:
I miejsce:
Natan Murlik (1d)
Język angielski:
II miejsce:
Patryk Kobuszewski (3a)
Język rosyjski:
III miejsce:
Maksym Popow (3a)
19. Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego I miejsce:
Oliwia Biało (2c)
III miejsce:
Natalia Antos (2e)
20. Frankofonia III miejsce:
Aleksandra Pęksa (1b)
21. Konkurs piosenki patriotycznej
im. Jakuba Jasińskiego
II miejsce:
Aleksandra Pakuła (1a)
III miejsce:
Aleksandra Pęksa (1b)
22. Festiwal Teatralny Prof.-Europe nagrody główne za kreacje aktorskie:
Patryk Kobuszewski (3a),
Jan Kowalski (3a),
Aleksandra Pęksa (Ib)
23. Konkurs Literacko-Plastyczno-Fotograficzny „Jesteśmy tacy sami” wyróżnienie:
Kamil Karcz (2d)
24. Klubowe Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych II miejsce 8-bój lekkoatletyczny:
Patryk Ryński (3a)
AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
II miejsce 300 mpł:
Juliusz Wilk (3a)
II miejsce 400 m:
Paweł Gos (3a)
25. Klubowe Mistrzostwa Młodzików II miejsce 300 mppł:
Michał Wilk (1f)
III miejsce oszczep:
Michał Wilk (1f)
IX miejsce oszczep:
Wiktoria Bentkowska (1b)
26. Klubowe Mistrzostwa Mazowsza I miejsce 300 mpł:
Juliusz Wilk (3a)
I miejsce w dal:
Patryk Ryński (3a)
27. Mistrzostwa Makroregionu I miejsce 300 mpł:
Juliusz Wilk (3a)
VIII miejsce w dal:
Patryk Ryński (3a)
28. Mistrzostwa Polski XIV miejsce 300 mpł:
Juliusz Wilk (3a)
29. Gimnazjada Mistrzostwa Mazowsza (maj) II miejsce skok w dal:
Patryk Ryńki (3a)
30. Mistrzostwa Warszawy WOM I miejsce skok w dal:
Patryk Ryński (3a)
I miejsce skok w dal:
Mateusz Cichawa (3a)
II miejsce 200 m:
Juliusz Wilk (3a)
II miejsce sztafeta 4 x 100 m:
Krzysztof Wielogórski, Paweł Gos, Juliusz Wilk, Patryk Ryński (3a)
IV miejsce 400 m:
Paweł Gos (3a)
VI miejsce 1500 m:
Bartek Szczęsny (3a)
VII miejsce 300 m:
Michał Wilk (1f)
31. Mistrzostwa Dzielnicy w lekkiej atletyce I miejsce 200 m:
Oliwia Baryła (3a)
II miejsce 400 m:
Katarzyna Rębelska (3d)
I miejsce 100 m:
Wiktoria Bentkowska (1b)
III miejsce skok w dal:
Weronika Gontarek (3b)
III miejsce 100 m:
Maciej Pieczyński (1a)
I miejsce 300 m:
Michał Wilk (1f)
I miejsce kula:
Kuba Mańk (1g)
II miejsce kula:
Mikołaj Bąk (1a)
I miejsce w dal:
Mateusz Cichawa (2a)
I miejsce 1000 m:
Michał Grykałowski (2a)
III miejsce w dal:
Maciej Michalski (2d)
II miejsce 100 m:
Bartek Wolniewicz (3a)
I miejsce 100 m:
Krzysztof Wielogórski (3a)
I miejsce 200 m:
Juliusz Wilk (3a)
II miejsce 200 m:
Maciej Kwiatkowski (3a)
III miejsce 200 m:
Kuba Sobich (3b)
I miejsce 400 m:
Paweł Gos (3a)
I miejsce w dal:
Patryk Ryński (3a)
II miejsce w dal:
Patryk Mrozewski (2b)
I miejsce 1500 m:
Bartek Szczęsny (3a)
I miejsce sztafeta 4 x 100 m:
Krzysztof Wielogórski, Paweł Gos, Juliusz Wilk, Patryk Ryński (3a)
I miejsce sztafeta olimpijska:
Adam Bramorski (2b), Maciej Klimkiewicz (3b), Maciej Szmytke (3d), Kuba Sobich (3b)
32. Mistrzostwa Dzielnicy Siatkówka – chłopcy II miejsce:
Patryk Ryński (3a), Damian Brzeziński (3a), Maciej Klimkiewicz (3b), Łukasz Kwarciński (2f), Patryk Miernik (3a), Mateusz Więcek (3a), Mateusz Stokowski (3a), Bartosz Przyborek (2a)
33. Sztafeta Pływacka Mistrzostwa Dzielnicy II miejsce:
Jan Daszkowski (2g), Adam Południkiewicz (3d), Artur Szenes (1a), Kuba Olszewski (2c), Bartek Bryśkiewicz (2a)
34. Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej chłopców I miejsce:
Patryk Ryński (3a), Patryk Kobuszewski (3a), Maksym Popow (3a), Damian Brzeziński (3a), Mateusz Więcek (3a), Patryk Miernik (3a), Jan Kowalski (3a), Łukasz Żółtański (3a), Maciej Kwiatkowski (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Bartek Wolniewicz (3a), Mateusz Kotulski (3a), Bartosz Przyborek (2a)
35. Mistrzostwa Warszawy w piłce ręcznej chłopców VII miejsce:
Patryk Ryński (3a), Patryk Kobuszewski (3a), Maksym Popow (3a), Damian Brzeziński (3a), Mateusz Więcek (3a), Patryk Miernik (3a), Jan Kowalski (3a), Łukasz Żółtański (3a), Maciej Kwiatkowski (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Bartek Wolniewicz (3a), Mateusz Kotulski (3a), Bartosz Przyborek (2a)
36. Mistrzostwa Dzielnicy ping – pong chłopców II miejsce:
Patryk Miernik (3a), Kamil Świderski (2a), Przemysław Kępiński (2a)
37. Mistrzostwa Dzielnicy Unihokej – chłopcy I miejsce:
Mateusz Więcek (3a), Patryk Ryński (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Tomasz Aleksiejuk (2a), Łukasz Stanisławski (2a), Przemysław Kępiński (2a), Kuba Markowski (1g), Damian Brzeziński (3a), Kacper Pękała (2a), Bartosz Przyborek (2a)
38. Mistrzostwa Warszawy WOM – unihokej VII miejsce:
Mateusz Więcek (3a), Patryk Ryński (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Tomasz Aleksiejuk (2a), Łukasz Stanisławski (2a), Przemysław Kępiński (2a), Kuba Markowski (1g), Damian Brzeziński (3a), Kacper Pękała (2a), Bartosz Przyborek (2a)
39. Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych I miejsce:
Paweł Gos (3a)
II miejsce:
Bartek Szczęsny (3a)
III miejsce:
Adam Bramorski (2b)
40. Mistrzostwa Dzielnicy w sztafetach przełajowych I miejsce 10 x 1000m:
Paweł Gos (3a), Marek Piński (3a), Patryk Ryński (3a), Bartek Szczęsny (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Mateusz Cichawa (2a), Maciej Klimkiewicz (3b), Adam Bramorski (2b), Maciej Jakóbczyk (2g), Mikołaj Rajski (2a), Michał Wilk (1f)
41. Mistrzostwa Dzielnicy w piłce nożnej chłopców I miejsce:
Marek Piński (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Paweł Gos (3a), Łukasz Żółtański (3a), Damian Brzeziński (3a), Bartek Wolniewicz (3a), Maciej Pieczyński (1a)
42. Mistrzostwa Warszawy WOM – piłka nożna VIII miejsce:
Patryk Ryński (3a), Krzysztof Wielogórski (3a), Paweł Gos (3a), Łukasz Żółtański (3a), Damian Brzeziński (3a), Bartek Wolniewicz (3a), Maciej Pieczyński (1a)
43. Gimnazjada Mistrzostwa Mazowsza (wrzesień) IV miejsce 300 m:
Juliusz Wilk (3a)
VI miejsce w dal:
Patryk Ryński (3a)
II miejsce sztafeta 4 x 100 m:
Krzysztof Wielogórski, Paweł Gos, Juliusz Wilk, Patryk Ryński (3a)
44. Mistrzostwa Dzielnicy - koszykówka II miejsce:
Patryk Ryński (3a), Mateusz Więch (3a), Krzyszfof Wielogórski (3a), Damian Brzeziński (3a), Mateusz Kotulski (3a), Maciej Kwiatkowski (3a), Maciej Klimkiewicz (3d), Mateusz  Mazur (1a), Maciej Szmytke (3d), Karol Andrzejewski (2c), Karol Stępkowski (3b)

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2011/2012

 

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

1.

Konkurs z fizyki

Karolina Lenart (3b)

Michał Drozd  (3c)

przeszli do II etapu

2.

VII Praski Konkurs Patriotyczny

pod patronatem MKO

p. Karola Semika Konkurs recytatorski

Adam Gniado- Tutakiewicz (1b) - I miejsce

3.

Konkurs literacki „Ja poeta”

Sylwia Łukasik (2b) –  I miejsce,

Helena Wronka (1d) – III miejsce

4.

Zawody

„Sztafety przełajowe”

I miejsce chłopcy

Awans na  Mistrzostwa Warszawy

 

Michał Grykałowski (1a),

Łukasz Stanisławski (1a),

Patryk Ryński (2a),

Juliusz Wilk (2a),

Bartek Szczęsny (2a),

Marek Piński (2a),

Krzysztof Wielogórski (2a),

Kamil Mańk (3a),

Sebastian Borkowski (3c),

Paweł Gos (2a)

5.

Zawody „Koszykówka dziewcząt”

III miejsce

 

Natalia Gontarek (3a),

Oliwia Baryła (2a),

Sonia Banaś (3c),

Aleksandra Bielska (2c),

Anastasja Zavadsa (2c),

Zuzanna Sawicka (3d),

Natalia Zagrodzka (2c),

Katarzyna Rębelska (2d),

Natalia Zagrodzka (2c)

6.

Zawody „Koszykówka chłopców”

IV miejsce

 

Krzysztof Wielogórski (2a),

Mateusz Więch (2a),

Łukasz Stanisławski (1a),

Tomasz Aleksiejuk (1a),

Sebastin Borkowski (3c),

Patryk Ryński (2a),

Dawid Zagrodzki (2a)

7.

Zawody „Unihokej dziewcząt”

IV miejsce

8.

Zawody „Unihokej chłopców”

III miejsce

 

Łukasz Stanisławski (1a),

Tomasz Aleksiejuk (1a),

Sebastin Borkowski (3c),

Patryk Ryński (2a),

Mateusz Więch (2a),

Krzysztof Wielogórski (2a),

Kamil Kowalczyk (3d),

Jacek Murawski (3d)

9.

Zawody

„Tenis stołowy chłopców”

I miejsce na Mistrzostwach w Gminie

 

Jacek Murawski (3d),

Patryk Miernik (2a),

Przemysław Kępiński (1a),

Kamil Kowalczyk (3d)

10.

Zawody

„Piłka nożna chłopców”

II miejsce

 

Robert Koterwas (2a),

Damian Brzeziński (2a),

Patryk Ryński (2a),

Marek Piński (2a),

Maksym Popow (2a),

Jan Kowalski (2a),

Bartek Wolniewicz (2a),

Paweł Gos (2a),

Mateusz Więch (2a),

Łukasz Żółtański (2a),

Filip Rudnicki (3c)

11.

Zawody

„Piłka nożna dziewcząt”

II miejsce

 

Julia Andrzejuk (3d),

Maria Pisaniec (3d),

Elżbieta Skorzecka (3d),

Zuzanna Sawicka (3d),

Weronika Wilczyńska (3d),

Natalia Gontarek (3a),

Paulina Jaworska (3c),

Natalia Zagrodzka (2c),

Oliwia Kiełbasa (2c)

12.

Wiedza o Białołęce

Do finału zakwalifikowali się:

Przemysław Kępiński (1a),

Katarzyna Kuśmierczyk (1d),

Bartłomiej Przyborek (1a).

 

III miejsce zajął

Przemysław Kępiński (1a);

 

Wyróżnienia otrzymali:

Katarzyna Kuśmierczyk (1d),

Bartłomiej Przyborek (1a).

13.

Konkurs matematyczny „Olimpus”

(sesja zimowa)

Laureatka

(zajęła 9 miejsce)

Katarzyna Kuśmierczyk (1d)

14.

Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Etap szkolny:

I miejsce – Martyna Opęchowska (1g)

II miejsce – Joanna Borowska (1d)

III miejsce – Agata Stanula (2c)

 

Wyróżnienie:

Aleksandra Parkita (1c)

Adam Gniado-Tutakiewicz (1b)

 

II etap:

Wyróżnienie:

Martyna Opęchowska (1g)

15.

Konkurs matematyczny „Olimpus” (sesja wiosenna)

Laureat

Norbert Mokrzański (2d)

16.

Konkurs matematyczny

 „Myślę, liczę, stosuję”

Do II etapu przeszli:

Katarzyna Kuśmierczyk (1d),

Marta Sztukowska (1d),

Patryk Kobuszewski (2a),

Robert Koterwas (2a),

Joanna Litwińska (3c),

Joanna Lenart (3c).

 

Do finału przeszły:

Katarzyna Kuśmierczyk (1d),

Marta Sztukowska (1d).

Brak wyróżnień

17.

Konkurs matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie

Katarzyna Kuśmierczyk (1d)

Paulina Piesio (2b)

18.

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  „FOX”

Wynik dobry w skali ogólnopolskiej:

Norbert Mokrzański (2d)

19.

Dzielnicowy konkurs języka angielskiego

II miejsce w Dzielnicy –  Gimnazjum nr 164;

Wyróżnienie w kategorii indywidualnej:

Marta Słabik (3b)

20.

„Woda wokół nas”

Kategoria „woda – inaczej”:

I miejsce – Oliwia Biało(1c)

Kategoria „woda-pejzaż-krajobraz”:

II miejsce–Jakub Ziemiński(1c)

III miejsce –Aleksandra Bielska (3c)

 

Wyróżnienie:

Gabriela Bajorek (2c)

21.

VII edycja 2011/2012 dzielnicowego konkursu chemiczno-fizycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie

Do II etapu przeszedł

Norbert Mokrzański (2d)

 

Laureat

Norbert Mokrzański (2d)

22.

Euro 2012 =

Tolerancja + Równość

Wyróżnienie:

Przemysław Kępiński (1a)

Damian Brzeziński (2a)

23.

Konkurs recytatorski

w języku polski i języku obcym

 „Miłość i przyjaźń”

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

Adam Gniado-Tutakiewicz (1b),

Joanna Borowska (1d),

Aleksandra Wilamowska (1d),

Klaudia Wieczorek (3b),

Joanna Topczewska (3d).

 

Etap międzyszkolny:

I miejsce - Adam Gniado-Tutakiewicz (1b)

– j. niemiecki;

II miejsce – Klaudia Wieczorek (3b)

– j. francuski,

III miejsce – Joanna Borowska (1d)

– j. francuski,

II miejsce -  Joanna Topczewska (3d)

– j. angielski

24.

Konkurs

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

III etap:

Finalistka

Joanna Topczewska (3d)

 

Wyróżnienia:

Maria Janiszewska (1g)

India Bisikiewicz (2b)

Maksymilian Hau (3b)

25.

Dzielnicowy Konkurs Humanistyczny

„Antyk i renesans”

18 ucz. z kl. I i 2 ucz. z kl. II

3 osoby przeszły do finału:

Jakub Ziemiński (1c),

Zuzanna Mrozicka (1c),

Bartek Grudziński (2c)

Brak informacji o wynikach

26.

„Godzina dla ziemi”

Prezentacja

I miejsce – Kamil Karcz (1d)

II miejsce – Julia Kozłowska (1d), Tomasz Rożański (1d), Natalia Kaczmarska (1d)

III miejsce – Bartosz Grudziński (2c), Maciej Kowara (2c)

Plakat

I miejsce – Michał Drozd (3c), Maksymilian Hau (3b), Klaudia Wieczorek

II miejsce – Joanna Lenart (3b), Julia Romanek(1c)

III miejsce – Sandra Grzona (1f), Magdalena Krawczyk (1f)

27.

Mistrzostwa Warszawy

w lekkoatletyce chłopców

Skok w dal

I miejsce

Patryk Ryński (2a)

Bieg na 300 m

I miejsce

Juliusz Wilk (2a)

Sztafeta 4x100m

I miejsce

Krzysztof Wielogórski (2a)

Paweł Gos (2a)

Juliusz Wilk (2a)

Patryk Ryński (2a)

28.

Piłka ręczna chłopców

I miejsce

w gminie

29.

Siatkówka chłopców

II miejsce

w gminie

30.

Sztafeta pływacka chłopców

II miejsce

w gminie

31.

Mistrzostwa gminy

w lekkoatletyce dziewcząt

Bieg na 60 m

I miejsce

Katarzyna Adamska (1c)

II miejsce

Zuzanna Sawicka (3d)

Skok w dal

I miejsce

Natalia Gontarek (3a)

Sztafeta olimpijska

II miejsce

Bieg na 600 m

III miejsce

Emilia Gosek (3a)

32.

Dzielnicowy Konkurs Dziennikarski „Białołęka”

II miejsce

w kategorii „wywiad”

Klaudia Sosnowska (3a)

III miejsce

w kategorii „felieton”

Przemysław Kępiński (1a)

33.

Konkurs plastyczny

„Stadion Olimpijski”

I miejsce – Jan Szymczak (3c)

II miejsce – Aleksandra Jaźwińska (3b)

III miejsce – Katarzyna Kuśmierczyk (1d)

oraz Michał Leszczyński (1c)

 

Wyróżnienia

Kinga Brzuchacz (3c),

Natalia Grabek (1d),

Izabela Parchowska (3b)

34.

Konkurs plastyczny

„Stadion Narodowy”

I miejsce – Oliwia  Biało  (1c)

II miejsce – Łukasz Rojek (1c)

III miejsce – Adrianna Siemiątkowska (2e)

 

Wyróżnienie

Gabriela Cebelińska (1e)

35.

Konkurs plastyczny

„Sztandar szkoły”

I miejsce – Weronika Bednarska (2e)

II miejsce – Małgorzata Zych (2e), Anastazja Zavadska (2c), Aleksandra Szymańska (2c)

III miejsce – Oliwia Kiełbasa (2c), Angelika Basińska (3d)

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2010/2011

 

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

1.

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsze ikony prawosławia"

Szymon Maciejewski (1a) – I miejsce w kategorii "malarstwo"

Adrianna Siemiątkowska (1e) – II miejsce w kategorii "malarstwo"

Filip Chaciński (2d) – III miejsce w kategorii "ikona inaczej"

 

Wyróżnienia:

Łukasz Piotrowski (1e)

Emil Czarnowski (1e)

2.

Ogólnopolski konkurs "Poprawnej polszczyzny"

Weronika Haraszczuk (1c) – finalistka

 

Wyróżnienie:

Beata Przetacka (1c)

3.

Kuratoryjny konkurs informatyczny "Logia"

Do II etapu przeszedł:

Michał Drozd (2c)

4.

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego dla szkół gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Piotra Jaworskiego

Drużynowo Gimnazjum 164 – III miejsce

Katarzyna Kuklewska (2b) – V miejsce

5.

VI edycja Dzielnicowego Konkursu Fizyczno-Chemicznego im.

M. Curie-Skłodowskiej

Wyróżnienia:

Maksymilian Hau (2b)

Michał Drozd (2c)

 

6.

Dzielnicowy konkurs recytatorski

Marta Słabik (2c) – II miejsce w recytacji wiersza w języku francuskim

Joanna Topczewska (2d) – III miejsce w recytacji wiersza w języku francuskim

7.

Konkurs

„Godzina dla Ziemi”

 

Kategoria na najciekawszy plakat plastyczny „Zagrożenia naszej planety”  wykonany dowolną techniką:

 

Joanna Kotapska (2c) i Kinga Brzuchacz (2c) – I miejsce

Łukasz Piotrowski (1e) – II miejsce

Maciej Bartkowski i Rafał Krawczak – III miejsce

Agata Stanula (2c) i Aleksander Kurkus (2c) – IV miejsce

 

Kategoria na najciekawszą prezentację  „Zmiany klimatyczne na Ziemi”:

 

Adrian Sosnowski i Kamil Gadzała (1c) - laureaci

 

Wyróżnienia:

Bartek Smoczyński (1b) i Mariusz Sosnowski (1b)

 

8.

Dzielnicowego Konkursu Ekologicznego "Człowiek i woda"

Szymon MaciejewskiII miejsce w kategorii „Plakat”

9.

Konkurs informatyczny „Bezpieczne wakacje”

 

Mateusz Bąk (1e) – I miejsce

 

Wyróżnienia:

Mikołaj Winiecki (2a)

Kuba Antys (1e)

Karolina Zawada (1c)

Maciej Hyszko (2c)

Izabela Parchowska (2b)

Bartosz Wolniewicz (1a)

10.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Jan Bitner (2b) – II miejsce

11.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus”

Aleksandra Jaźwińska (2b) – XIII miejsce w skali kraju

 

 

 

Zestawienie osiągnięć uczniów – konkursy, olimpiady, turnieje

rok szkolny 2009/2010

 

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci/miejsca

1.

Mistrzostwa Dzielnicy w szachach dla szkół podstawowych i gimnazjów

Kinga Rokitnicka (1a) – I miejsce w kategorii dziewcząt

drużynowo Gimnazjum nr 164 – IV miejsce

2.

Międzyszkolny konkurs recytatorski "Ojczyzna"

Elżbieta Skorzecka (1d) – I miejsce w recytacji wiersza w języku francuskim

Weronika Wilczyńska (1d) – II miejsce w recytacji wiersza w języku francuskim

Agata Stanula (1c) – II miejsce w recytacji wiersza w języku angielskim i II miejsce w recytacji wiersza w języku ojczystym

3.

Międzyszkolny dzielnicowy konkurs plastyczny: „Perełki architektury moskiewskiej”

Maciej Kuźwa (1d) – I miejsce

Kinga Brzuchacz (1c) – II miejsce

Natalia Zagajewska (1d) – III miejsce

 

Wyróżnienia:
Jakub Łobrów (1d)
Michał Kwarciński (1b)
Karolina Jaźwińska (1b)
Weronika Wilczyńska (1d)
Piotr Matuszewski (1a)
Paulina Sosnowska (1b)

4.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur matematyczny"

Wyróżnienie:
Aleksander Kurkus (1c)

Dobre rezultaty osiągnęli uczniowie:
Jasiulewicz Mikołaj (1b)
Matuszewski Piotr (1a)
Jan Bitner (1b)

5.

Warszawski konkurs plastyczny „OLIMPIJCZYK W WARSZAWIE”

 

Wyróżnienie:

Mikołaj Kordalewski (1b) za pracę w „kategorii płaskiej”

6.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus”

Jan Bitner (1b) – V miejsce w skali kraju

Mikołaj Kordalewski (1b) – IX miejsce w skali kraju

7.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Micha Drozd (1c) – wynik bardzo dobry

 

REGULAMIN



« Powrót