KONKURSY 2017/2018

 

KONKURSY 2017/2018


 

TERMIN REALIZACJI

NAZWA KONKURSU

OSOBA ODPOWIEDZIALNA


PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

październik 2017 - etap szkolny

Kuratoryjny konkurs z biologii

Agnieszka Jaskólska

październik 2017 - etap szkolny

Kuratoryjny konkurs z chemii

Anna Wojnar
Agnieszka Prusińska

październik 2017 - etap szkolny

Kuratoryjny konkurs z fizyki

Wiesława Cytowska

październik 2017 - etap szkolny

Kuratoryjny konkurs z geografii

Beata Baranowicz

styczeń 2018 – I etap

Konkurs dzielnicowy „Edison w gimnazjum”

Anna Wojnar

kwiecień 2018 - etap szkolny

Konkurs z okazji „Dnia Ziemi”

Beata Baranowicz

grudzień 2017 – styczeń 2018 - I etap I

Konkurs „Rozgrywki geograficzne” organizowany przez Warszawską Izbę Turystyki

Beata Baranowicz

marzec – kwiecień 2018

Fotograficzny Dzielnicowy Konkurs Geograficzny

Beata Baranowicz

grudzień 2017 – styczeń 2018 - etap szkolny

„Master of Science English” – dzielnicowy konkurs w języku angielskim z dziedzin ścisłych (biologia, geografia, chemia)

Sylwia Łachmańska
Anna Ryciak
Paweł Stelmach

kwiecień 2018 - etap szkolny

Konkurs na najlepszy model anatomiczny narządu lub układu dla klas II

Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska

październik 2017 - etap szkolny

Konkurs na najlepszy projekt wycieczki po Warszawie dla klasy I E

Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska

listopad 2017 - etap szkolny

Konkurs „Najwybitniejszy cytolog” dla klas I

Anna Wiktorowska
Agnieszka Jaskólska
Aleksandra Suska

II  semestr 2017/18

Dzielnicowy Konkurs Chemiczno-Fizyczny

Wiesława Cytowska

II  semestr 2017/18

Konkurs Matematyczno-Fizyczny

Anna Wojnar

marzec – kwiecień 2018

Konkurs chemiczny „Galileo”

Agnieszka Prusińska

maj 2018 - etap szkolny

Konkurs chemiczny „Albus”

Agnieszka Prusińska

październik 2017 - etap szkolny

Szkolny konkurs fotograficzny „Zdrowy posiłek gimnazjalisty”

Anna Wiktorowska

listopad 2017 - etap szkolny

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Dariusz Siciński

listopad 2017 - etap szkolny

Konkurs chemiczny „Alchemik”

Agnieszka Prusińska


ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

wrzesień 2017

The master of spelling – klasy VII dwujęzyczne

Anna Ryciak

październik 2017

The master of pronunciation – klasy II dwujęzyczne

Anna Ryciak

 

październik 2017 – I etap

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Ewa Sarzyńska-Malimon
Kamila Malinowska

październik 2017 – I etap

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Małgorzata Kurzątkowska

październik 2017

Weltsprachen Deutsch

Maria Kaczorowska
Julia Kulej

październik/ listopad 2017

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘Big Ben’

Justyna Ćwik

listopad 2017

The master of listening – klasy III dwujęzyczne

Anna Ryciak

listopad 2017

Dzielnicowy konkurs recytacji w językach obcych

Elżbieta Pawlak
Małgorzata Sobczyk
Maria Kaczorowska
Małgorzata Kurzątkowska

styczeń 2018

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – język angielski

Eliza Leus

listopad  2017 – I etap

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

Anna Chrzanowiecka
Małgorzata Sobczyk

styczeń 2018 – I etap

Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym „Rhymes and Songs Festival”

Małgorzata Kurzątkowska
Elżbieta Pawlak
Małgorzata Sobczyk

styczeń 2018

Olimpiada Języka Angielskiego objęta honorowym Patronatem MKO

Anna Chrzanowiecka

listopad 2017 – etap szkolny
styczeń 2018 – etap regionalny

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Języka Niemieckiego (PSNJN) – XVI edycja

Maria Kaczorowska,
Julia Kulej
Alina Cieślak

luty 2018

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (kraje DACHL)

germaniści

marzec 2018

Warszawski Konkurs Dziennikarski w języku polskim i angielskim „Moja dzielnica”

Ewa Sarzyńska-Malimon

marzec 2018

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus – język angielski, sesja wiosenna

Eliza Leus

marzec 2018

Ogólnopolski konkurs recytacji w j. rosyjskim Puszkiniana 2018

Elżbieta Pawlak

marzec/kwiecień 2018

Powiatowy konkurs recytacji w j. obcych "Odpowiednie dać obce słowo..."

Elżbieta Pawlak

marzec 2018

Konkurs Piosenki Francuskiej Frankofonia

Agnieszka Kalomon – Misztal

marzec 2018

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘English Ace’

Anita Winiecka

kwiecień 2018

Konkurs przysłów niemieckich

germaniści

 

czerwiec 2018

Francuski Festiwal Teatru ProfEurope

Agnieszka Kalamon – Misztal

rok szkolny 2017/2018

Konkursy Instytutu Francuskiego

Agnieszka Kalamon – Misztal

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH, TECHNIKI I EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

 

styczeń 2017

Bezpieczne ferie 2017

Dariusz Siciński

czerwiec 2017

Bezpieczne wakacje 2018

Dariusz Siciński

maj 2017

Konkurs na wynalazek im. Roberta Boscha

Dariusz Siciński


ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW: HISTORII I WOSu

październik 2017 – etap szkolny

Konkurs kuratoryjny z historii

Paweł Stelmach

listopad 2017 – I etap – szkolny

XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego

 

październik 2017 – szkolne eliminacje
listopad 2017 – etap ogólnopolski

Ogólnopolska olimpiada mitologiczna „Olimpus”

Zbigniew Warowny
Agnieszka Kloc

marzec 2018

Ogólnopolski Konkurs „Żołnierze  Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Agnieszka Kloc

maj 2018

Szkolny konkurs historyczny w języku angielskim

Paweł Stelmach


ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

kwiecień 2018

Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Myślę, liczę, stosuję”

 

Anna Wojnar

grudzień 2017

Dzielnicowy konkurs matematyczno – fizyczny

Wanda Hermaniuk
Małgorzata Gajdecka

marzec 2018

Dzielnicowy konkurs matematyczny ,,Mistrz wiedzy matematycznej”

Sławomir Brzozowski

kwiecień 2018

Dzielnicowy Konkur4s geograficzno-matematyczny Sfera 125

 

Anna Rynowiecka

październik – grudzień 2017

Ogólnopolski Konkurs „Fryderyk Chopin – Człowiek XXI wieku„

 

Marcin Leśniewski

14 listopada 2017

Międzynarodowy  Konkurs Informatyczny „BÓBR”

Marcin Leśniewski

26 października 2017 – 16 listopada 2017 (I etap)

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów „LOGIA18”

 

Marcin Leśniewski

marzec 2018

 

Szkolna Olimpiada matematyczna

Małgorzata Gajdecka
Wanda Hermaniuk

 

 

październik 2017

Konkurs kuratoryjny z matematyki

Kinga Tomaszewska
Małgorzata Ruczińska-Wrzesińska

styczeń / marzec 2018

Olimpiada matematyczna Olimpus

Wanda Hermaniuk
Anna Rynowiecka

kwiecień 2018

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur

Kinga Tomaszewska
Sławomir Brzozowski

maj 2018

Ogólnopolski konkurs matematyczny Albus

Wanda Hermaniuk
Anna Rynowiecka

styczeń 2018

Międzynarodowy konkurs matematyczny KINGS

nauczyciele matematyki

listopad 2017

Ogólnopolski konkurs talentów – ALFIK 2017

nauczyciele matematyki

grudzień 2017 – marzec 2018

Internetowy konkurs matematyczny MATMIX

Marcin Leśniewski

październik 2017

Internetowy i interaktywny konkurs matematyczny MAKS MATEMATYCZNY

Wanda Hermaniuk

grudzień 2017

Triathlon matematyczny – Konkurs Online

Aleksandra Nowakowska


ZAWODY SZKOLNE – ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Nazwa:

Osoby przygotowujące do konkursu:

Mistrzostwa Dzielnicy w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz

Sztafetowe biegi przełajowe

Elżbieta Rączka
Tomasz Durasiewicz

Piłka nożna

Jerzy Zych
Michał Szulkowski

Piłka ręczna

 

Anna Saliszewska
Jerzy Zych

Koszykówka

Elżbieta Rączka
Jerzy Zych

Siatkówka 

Małgorzata Pakuła
Piotr Gurzęda

Pływanie

Aneta Miller

Badmington

Dawid Wiejowski

Ringo

Dawid Wiejowski

Siatkówka

Małgorzata Pakuła

Lekkoatletyka

Elżbieta Rączka
Dorota Kołcz
Tomasz Durasiewicz

Lekkoatletyka

Elżbieta Rączka
Aldona Boroń

Lekkoatletyka

Aldona Boroń



« Powrót