KONKURS GAZETKA SZKOLNA

WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

POD PATRONATEM MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

EDYCJA II

Dyrekcja Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych do udziału w "Konkursie na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego".
Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie zdolności i umiejętności literacko-publicystycznych uczniów, kształtowanie kompetencji medialnych i informatycznych oraz rozwijanie zaiteresowań czytelniczych.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" w Warszawie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych wraz z wygaszanymi oddziałami gimnazjalnymi i ponadgimnazjalnych do udziału w "Konkursie na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego".

Celem przedsięwzięcia jest rozwijanie zdolności i umiejętności literacko-publicystycznych uczniów, kształtowanie kompetencji medialnych i informatycznych oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

regulamin konkursu

karta zgłoszenia